HAKKIMIZDA & NELER YAPIYORUZ

1. Kuruluşumuz

1999 Yılından İtibaren Ofis Mobilyaları Ve Ofis Koltukları Üretim Ve (Toptan, Perakende) Satış Faaliyetlerini Sürdürmekteyiz . Alanımızda Uzmanlaşarak Konforu Ofis’lerize Taşıyoruz.

Üretimini Yapmış Olduğumuz Tüm Ürünlerimizin Kalite Standartlarını TSE ve ISO 9001 Belgeleri ile Satandar’ta Uygun Hale Getirmiş Bulunmaktayız.

2. Çevreciyiz

Çelikel Ofis Mobilyaları Tarafından Üretilen  Ve Tasarımları Tamamen Kendimize Ait Olan 2013 Model Ürünlerimizde İşlevsellik Ve Dayanıklılık Bir Arada Sunuluyor.

Ürünlerimizin Çoğunluğu %100 Geri dönüştürülmüş Ve Geri  Dönüştürülebilir Alimünyum ve Ahşap Malzemelerden Üretilmektedir

3. Konfor Odaklı Tasarımlar

Ürünlerimizin Tamamı Çalışmak Oturmak Dinlenmek Toplantı Yapmak Ve Bunları Yaparken Hayattan Keyif almak İçin Tasarlandı.

4. Müşteri Memnuniyeti

Tamamı Ergonomik Olan ürünlerimiz İle Ofis Çalışanlarının Sağlığına , Şık Tasarımları İle Ofislerini Atmosferine Katkı Yapan Renk Ve modellerimiz İle Her Türlü Beğeniye hitap Ediyoruz.

ÇELİKEL MİSYONU

‘’Uyum Bir Bütünün Parçalarının Birlikte Olduğu Kadar Yalnızken de Anlamlı Olmasıdır,Tasarımlarımızın Bütünsel Güzelliği Her Bir Parçasının Anlamlı Toplamıdır.’

“Günümüz Teknolojisinde Özgün Tasarımlar Üreten Saygınlık Kazanır “ Mantığı ile Yolumuza Devam Edip Özgün Tasarımlarımıza Yeni Tasarım Ürünleri Katmak İçin  Var Gücümüz İle Çalışıyoruz.

01.

YENİLİKÇİLİK

Çelikel Ar-Ge Merkezi’nden üretim bantlarına, yönetimden pazarlamaya yeniliklere açık bir şirketiz. Her birimiz yaptığımız işi aynı şekilde sürdürmek yerine, nasıl daha farklı ve iyi yapabileceğimize odaklanıyoruz. Değişimi iş
hayatının tek değişmezi olarak benimsedik, çünkü yenilikleri sindirerek büyüyoruz

02.

GÜVENİLİRLİK

Varlık nedenimiz müşterilerimizin, çalışanlarımızın, bayilerimizin,  toplumun, yani tüm paydaşlarımızın güvenini kazanmak.  Çünkü 1999’dan bu yana ticari başarımızın sırrı, güvenilirliğimiz oldu.

03.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her bir müşterimize verdiğimiz önemi sunduğumuz katma değerli ürünlerimizle
ifade ediyoruz. Her kuruşunuzun karşılığını aldığınız; dayanıklılığından rahatlığına, şıklığından fonksiyonelliğine ürün ve hizmetlerimizle size değer katıyoruz.